Widok na rynek z lotu ptaka

Grand Prix Rynek Koszalin

Pierwsza nagroda w ogólnopolskim konkursie na zaprojektowanie przebudowy obszaru Rynku Staromiejskiego w Koszalinie oraz organizację ruchu tym rejonie w 2008 roku.

Pierwsza tak poważna nagroda, którą otrzymaliśmy jeszcze w 2008 roku za zaprojektowanie przebudowy rynku w Koszalinie, budowy pawilonu kulturalno- rozrywkowego oraz reorganizację ruchu pobliskich ulic. W konkursie brało udział kilkadziesiąt pracowni z całego kraju, między innymi tak cenione biura jak HS99.
Projektowanie wnętrz

Grand Prix KOŁO 2012 Kraków

Pierwsza nagroda w konkursie KOŁO na nowoczesny pawilon sanitarny przy Rondzie Mogilskim w Krakowie w 2012 roku.

Główna nagroda w ogólnopolskim konkursie na wielofunkcyjny pawilon na Rondzie Mogilskim w Krakowie, mieszczący w sobie informację turystyczną, przystanek autobusowy i toalety publiczne. Ponownie nasze biuro okazało się najlepsze pośród ponad setki uczestników w ocenie takich architektów jak dr arch. Krzysztof Ingarden, dr arch. Romuald Loegler czy prof. Ewa Kuryłowicz.
Ekspozycja produktów

Grand Prix Pijalnia Wedel

Pierwsza nagroda w ogólnopolskim konkursie Wedla na projekt pijalni czekolady.

Kolejna główna nagroda w ogólnoposkim konkursie, tym razem wnętrzarskim, na zaprojektowanie pijalni czekolady Wedel. W tym przypadku kilkudziesięciu uczestników oceniało jury złożone głównie z redaktorów ogólnopolskich pism i portali o projektowaniu i designie.

Wyróżnienie Fornit 2005

Wyróżnienie w konkursie na projekt mebli wypoczynkowych organizowanym przez firmę Fornit w 2005 roku.

Otrzymaliśmy również w Krakowie wyróżnienie za zaprojektowanie nietypowych mebli wypoczynkowych z tworzywa sztucznego, napełnianych powietrzem. Dzięki temu rozwiązaniu meble mogą być proste w transporcie i w montażu, można także w prosty sposób wymieniać wkłady tworząc inne zestawy wypoczynkowe.

linki Google+: Biuro architektoniczne i projektowanie wnętrz Kraków Rzeszów        Strona używa cookies.Pokaż więcej informacji o cookies       Prawa autorskie